جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه با شوهری که می‌گوید «دوستت ندارم» زندگی کنم؟


0
0
123

سلام چهارساله عروسی کردم یه پسر یه ساله دارم خودم ٢٦ سالمه شوهرم ٢٨سالشه خیلی دوسش داشتم.اوایل رابطه خوبی داشتیم اما بارها بمن خیانت کرد سعی کردم به زندگی برشگردونم همه چیو درست کنم.

یه مدت خوبه اما دوباره شروع میکنه اوایل معذرت خواهی میکرد اما الان میگه حتما تو یه مشکلی داری میگه تو زندگی کردن بلد نیستی. نمیدونم همه کار میکنم از توجه محبت از درک کردن ساختن باهاش اما این اواخر واقعا کم اوردم عصبی شدم.اینکه شایدماهی یکی دوبار رابطه جنسی داریم اونم با اصرار من.دیگه این اواخر سرهمین رابطه نداشتن خیلی باهم بحث داریم وتا بحثمون میشه میگه هیچ حسی بهت ندارم اگه داشتم باهات رابطه برقرارمیکردم.تو بحثودعواهاش میگه نمیخوامت میتونی بری.دیگه توجهی بمن نمیکنه اهمیت نمیده منم خسته شدم همش دوست داشتنو محبت کردنا فقط یه طرفست بارها ازش خواستم که منم نیاز به توجه دارم منم نیاز به رابطه دارم.منم ارامش میخوام..بنظرتون باید چیکارکنم نمیدونم بمونم یا برم

پزشکی روابط-زناشویی روانشناسی
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

لطفا به فایل صوتی زیر گوش دهید:

جواب داده شده در محدثه حامدی نسب
648 امتیاز


با تشکر خانم دکتر بابت جوابی که دادید ولی نوع آشنایی ما کاملا عاشقانه بود خانوادش به زور زنش ندادن اصن خودش اصلی اصرار می کرد ولی بعد از یه مدتی توی کارش شکست خورد و از اون موقع به بعد دیگه با من هم سرد شد کلا توی همه چیز بی انگیزه شده چی کارش کنم واقعا به مادرش هم که می گم می گه باهاش بساز تا دوباره انگیزه پیدا کنه ولی خیلی کارا کردم هیچ فایده ای نداشته کمکم کنید ترو خدا ـــ ناشناس در 8 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


1

اینقدر واضحه جواب این سوالتون‌که واقعا برای من عجیبه‌که چرا تو این رابطه موندین. مطمئن باشین اینکار قطعا خیانت به خودتونه. خودآزاری همینه دقیقا آدمی با این شخصیت نه صلاحیت شوهر بودن داره نه پدر بودن. از نظر من بهتره بیشتر از این به خودتون و فرزندتون آسیب نزنید.

جواب داده شده در ghazal rahmanifar
129 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک