جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

مصاحبه آزمون دکتری چگونه است؟


0
0
492

سلام عرض می کنم خدمت بزرگواران. همونطور که می دونید ثبت نام آزمون دکتری شروع شده و خواستم اگه افرادی تجربه ای دارن در این خصوص لطف کنن با ما هم به اشتراک بزارن. من خودم چند ماهی میشه که دارم می خونم برای آزمون دکتری ولی خب بار اولم هست که می خوام کنکور دکتری بدم.

راستیتش شنیدم که آزمون دکتری خیلی مهم نیست، یعنی بیشتر از اون مصاحبه دکتری هست که مهمه.

  • این واقعیت داره؟ سندی چیزی هم براش وجود داره؟
  • بعد اینکه کسایی که توی مصاحبه هاش شرکت کردن میشه بگن چطوریه؟‌چی می پرسن؟
  • آیا امکانش هست بدون داشتن مقاله قبول شد؟
  • توی مصاحبه آزمون دکتری به سر و وضع و لباس هم اهمیت میدن و براشون مهمه؟
  • به چه زبانی مصاحبه می کنن؟ فارسی یا انگلیسی؟

مرسی دوستان

علمی آزمون پی-اچ-دی دکترا کنکور
سوال شده در سروش قادری نسب
729 امتیاز

1
نوع برگزاری مصاحبه کاملا وابسته هست به دانشگاهی که از شما مصاحبه می گیره. اکثر دانشگاه ها به زبان فارسی مصاحبه رو انجام میدن. همچین احتمال قبول شدن در مقطع دکترا بدون داشتن هیچ گونه مقاله ای یه مقدار سخته، مگر اینکه توی بقیه فاکتورهاشون خیلی قوی باشید که انتخابتون کنن. این هم درسته که آزمون دکتری از مصاحبش ارزش کمتری داره. ــ محدثه حامدی نسب در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک