جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

طرز استفاده از promise.race() در عمل چگونه می باشد؟


2
0
964
3,000تومان

همانطور که می دونید برای استفاده از promises دو حالت وجود دارد:

promise.all()

promise.race()

من به خوبی می دونم که promise.all() چطور عمل می کنه و چه موقع باید ازش استفاده کنم. در واقع به صورت موازی promise ها رو اجرا می کنه و .then مقادیر رو به شما میده زمانی که همه ی promise ها به اتمام رسیدن. مثال:

Promise.all([
 $.ajax({ url: 'test1.php' }),
 $.ajax({ url: 'test2.php' })
])
.then(([res1, res2]) => {
 // Both requests resolved
})
.catch(error => {
 // Something went wrong
});

ولی واقعا نمی تونم متوجه بشم که promise.race() چطوری کار می کنه و چه زمانی باید ازش استفاده کنم. به عبارت بهتر، دقیقا چه فرقی می کنه با زمانی که ازش استفاده نمی کنیم؟ مقدار رو بر می گردونه زمانی که چی؟ و دقیقا چه موقع کاربرد داره؟ (لطفا با ذکر مثال). مثلا این رو در نظر بگیرید:

$.ajax({
  url: 'test1.php',
  async: true,
  success: function (data) {
    // This request resolved
  }
});

$.ajax({
  url: 'test2.php',
  async: true,
  success: function (data) {
    // This request resolved
  }
});

مثلا من در کد بالا از promise.race() استفاده نکردم و فکر می کنم دقیقا به همان شکلی داره رفتار می کنه که اگه استفاده می کردم. به هر حال مثال کوچیکی سراغ دارید که دقیقا چه موقع باید از promise.race() استفاده بشه؟ با تشکر

علمی برنامه-نویسی
سوال شده در سعید مرادی
1872 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب (پاسخ تایید شده: دارد)

این سوال رایگان نمی باشد و پس از پرداخت هزینه ی سوال، به مبلغ 3000 تومان (توسط لینک بالا) شما قادر به مشاهده ی پاسخ ها خواهید بود.

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک