جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

کسی که یکبار «کرونا» گرفته دوباره میگیره؟


2
0
445

خیلی نگرانم. چند روز پیش احساس ضعف بندی میکردم و برای ابتلا به ویروس کرونا آزمایش دادم (با کیت مخصوص) که متاسفانه جوابش مثبت بود.

الان چند وقته که از اون زمان میگذره و با قرنطینگی خانگی خوب شدم خدا رو شکر. از بعضی رسانه ها شنیدم که کسی که یک بار کرونا گرفته دیگه به این ویروس مبتلا نمیشه.

میخوام بدونم این درسته؟ یعنی خیالم راحت باشه که کرونه نمیگیرم؟

پزشکی درمان کرونا ویروس
سوال شده در زهرا دانشیار
53 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

4

ببینید تا دو سه هفته بعد بهبود بیماری امکان ناقل بودن هست و پس از گذشت این دوره مانند کسی که مبتلا نشده احتمال ابتلا هست

جواب داده شده در محمدامین کریم زاده

500 کاراکتر باقی مانده


3

نه همچین چیزی صحت نداره و احتمال ابتلای شما هست ، باید کاملا مراقب باشید

جواب داده شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز


من تخصصی در این زمینه ندارم، ولی خواستم بدونم پس چرا توی این مقاله نوشته شده «افرادی که یک بار تست کروناشون مثبت شده به احتمال خیلی زیاد دیگه مجددا مبتلا نمیشن » ؟ ــ سعید غلامی در 1 سال قبل

@سعید.غلامی ببینید اون ها بدنشون پادتن ساخته در مقابل کرونا و روش پلاسما که الان برای درمان بیماران کرونا استفاده میشه همین هست ولی خب اینکه بگیم دیگه این افراد نمیگیرن درست نیست و حتی اگر به کرونا مبتلا بشن ممکنه از دفعه قبلشون خیلی خطرناک تر باشه ــ امیرحمزه باقری در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک