جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
هزینه های توسعه و نگهداری لام تا کام ماهانه مبلغ 2 میلیون تومان می باشد. لطفا در صورت امکان، با حمایت نقدی خود در زنده ماندن لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چرا ویندوز ۱۰ ری‌استارت و یا خاموش نمیشه؟


1
0
69

کامپیوتر قدیمی من که میندوز ۱۰ داره وقتی روشنش میکنم بعد از مدتی دچار مشکل میشه و فقط با دکمه روی کیس خاموش میشه. ولی اولش که روشن شده از خود ویندوز میشه ری‌استارت یا خاموش کرد اما بعد از مدتی وقتی استارت رو باز میکنم و مثلا ری‌استارت میکنم همینطوری مینویسه ری‌استارت ولی نمیشه. در ضمن آیکون وای فای هم یهویی ناپدید شده .. من همه این روشها رو انجام دادم ولی مشکل وای فای حل نشد. لطفا کمکم کنید

تکنولوژی مایکروسافت-ویندوز نرم-افزار
سوال شده در نیلوفر شیرازی
11 امتیاز


منم سابقا با مشابه این مشکل مواجه شدم، علتش رو درست نمیدونم چی بود، ولی فکر میکنم که یک سری از فایل های dll ویندوز حذف شده بودن توسط یک آنتی ویروس. خلاصه بهترین پیشنهادی که براتون دارم اینه که ویندوزتون رو عوض کنید. ــ سعید غلامی در 3 ماه قبل

توی اون صفحه ای که مینویسه ری‌استارت ولی نمیشه (که احتمالا یه صفحه آبی رنگ هست)، عبارت don't turn your computer off رو هم میبینید؟ ــ سعید مرادی در 3 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

مشکل ویندوزعه ویندوزت رو آپدیت کن اوکی میشه

جواب داده شده در AmiR iWb
11 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک