جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چه فرقی بین افراد برونگرا و درونگرا وجود دارد؟


1
0
327

از کجا می شود فهمید که شخصیت برونگرا داریم یا درونگرا؟

پزشکی رفتار روانشناسی
سوال شده در سارا نظری مقدم
104 امتیاز


به یک بیان خیلی ساده، میشه گفت «برونگراها انرژی خودشون رو از محیط بیرون و دیگران می گیرند» و «درونگراها در زمان تنهایی انرژی بیشتری کسب می کنند». ــ محدثه حامدی نسب در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

به طور کلی می توان گفت افراد برون گرا می توانند تمامی احساسات خود را ابراز کرده و به راحتی به انجام بیشتر کارها بپردازند . برعکس افراد درون گرا تمایلی به بروز احساسات و یا حتی توانایی بروز احساسات خود را ندارند و نمیتوانند در هر جا و زمینه ای فعالیت کنند . چنین افرادی معمولا علاقه ای به حضور در جمع ندارند و تا حد امکان در خلوت به سر می برند . برای پی بردن به اینکه درون گرا هستیم یا برون گرا ، میتوان از تست های رواشناسی و شخصیتی استفاده کرد . از این تست ها می توان به تست شخصیتی MMPI اشاره کرد . البته برای به دست آوردن نتیجه درست از آزمون ، این تست باید توسط روانشناس انجام گرفته و آنالیز شود .

جواب داده شده در لیلا جبلی
1 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


4

برونگرایی چیست؟

از جنبه مثبت، برونگراها غالباً با عناوین زیر خوانده می شوند:

افراد پرحرف خوش مشرب عمل گرا مشتاق دوستانه اجتماعی

از طرفی آن ها نمی توانند به تنهایی وقت بگذرانند، به راحتی تمرکز خود را از دست می دهند و گاهی تصور می شود که آن ها به دنبال جلب توجه هستند.

توضیح تصویر

برخی از خصوصیات عمومی مرتبط با شخصیت برونگرا عبارتند از:

از قرار گرفتن در مرکز توجه لذت می برند. از کار گروهی لذت می برند. اگر مدت کوتاهی تنها باشند احساس انزوا پیدا می کنند. دوست دارند با دیگران ارتباط برقرار کنند. دوست دارد درباره افکار و احساسات خود صحبت کند برای ایده و الهام گرفتن به دیگران نگاه می کنند. تمایل دارد قبل از تفکر اقدام کند. برونگراها همچنین تمایل دارند که وقت بیشتری را با افراد دیگر بگذرانند، زمان بیشتری را به فعالیت های اجتماعی اختصاص دهند و دوستان بیشتری داشته باشند.

تحقیقات همچنین حاکی از آن است که افراد برون گرا نسبت به افراد درون گرا خوشحال تر هستند و همچنین کمتر مستعد ابتلا به برخی اختلالات روانشناختی می باشند.

برگرفته از روانشناسی شخصیت برونگرا

جواب داده شده در سارا نظری مقدم
104 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک