جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

معنی عبارت god Audate چی میشه در فارسی؟


1
0
405

در کتاب Self-Reliance نوشته Emerson (نسخه آنلاینش)، من یک پاراگرافی رو دیدم که نتونستم کامل ترجمش کنم و بفهممش:

He will then see prayer in all action. The prayer of the farmer kneeling in his field to weed it, the prayer of the rower kneeling with the stroke of his oar, are true prayers heard throughout nature, though for cheap ends. Caratach, in Fletcher's Bonduca, when admonished to inquire the mind of the god Audate, replies, --
"His hidden meaning lies in our endeavours; Our valors are our best gods."

میخوام بدونم آیا Audate اسم یک خدای خیالی یا افسانه ای در فلچرز بوندکا هست؟ یا نوعی لقب برای خدای مسیحی ها هست؟، مثل «the holy ghost» یا یک چیزی مشابه این؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید و پاسخ سوال بنده رو میدونید توضیح بدید. توی این سیستم چت جی پی تی هم که زدم میگه یعنی «تسلیم خدا بشید» ولی باز مفهوم تمام پاراگراف رو متوجه نشدم ممنون میشم راهنمایی کنید.

توضیح تصویر

زبان شناسی انگلیسی واژگان
ویرایش شده در 1 سال قبل
سوال شده در باران عزیزالسادات

2
باران جان به نظر من بیشتر شبیه به یک غلط املایی هست کلمه Audate چون توی هیچ منبع موثقی چیز معناداری واسش پیدا نکردم. ــ هانیه پورزنگنه در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

3

واژه Audate صرفا یه اشتباه چاپی یا املای شخصی نویسنده از واژه Andraste هست که یکی از الهه‌های جنگ در افسانه‌های روم باستانه.

جواب داده شده در سعید شکوهیان
1604 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری