جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

معنی عبارت «That seems to be it» به انگلیسی چی میشه؟


0
0
445

ممنون میشم متن زیر رو بخونید:

John: Have you ever done any of these extramural courses before? Amy: No don't think so although I did do something on psychodrama once but no it wasn't extramural was it? John: That seems to be it.

حالا سوال اینه:

Question: Previous extramural courses attended by Amy: ...........

یعنی بجای اون نقطه چین چی باید بنویسیم؟

من بجای نقطه چین کلمه psychodrama رو گذاشتم چون فکر میکردم John گفته که به نظر میرسه psychodrama یک دوره فوق تخصصی هست. اما جواب میگه باید توی نقطه چین بنویسیم no. برام سواله که چرا جواب درست اینه؟ و اینکه دقیقا معنی عبارت That seems to be it چی میشه؟

زبان شناسی انگلیسی
سوال شده در ساناز رضایی
1336 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

3

سلام

این‌که میگین جواب باید no باشه که اصلا منطقی نیست. باز اگه none بود درست بود ولی no جواب درستی برای این نقطه‌چین نیست چون متن جمله سوال اصلا حالت سوالی نداره و از شما خواسته اسم extramural course گذرونده‌شده توسط Amy رو ذکر کنید که قاعدتا باید بنویسید none (یعنی هیچ دوره‌ای).

در مورد That seems to be it هم معنیش میشه «اینجوری بنظر می‌رسه».

جواب داده شده در سعید شکوهیان
1417 امتیاز

1
احتمالا سوال این بوده ?Has Amy attended previous extramural courses .. برای همین پاسخ no می تونه درست باشه .. ــ هانیه پورزنگنه در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک