جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

معرفی کتاب برای «تربیت فرزند 2 - 4 سال»


3
0
239

با سلام لطفا چند کتاب در زمینه تربیت فرزند در رنج سنی 2 الی 4 سال معرفی کنید.

فرهنگی تربیت-فرزندان
ویرایش شده در 8 ماه قبل ناشناس
ناشناس
N امتیاز
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

1
سوال خوبی پرسیدید، و خیلی بهتر میشه اگر رنج سنی مد نظرتون را هم بفرمایید. چون خیلی متغییر هستش. مثلا تربیت فرزند در سن 2-6 سال با سن 7-12 سال خیلی متفاوته هم از نظر رویکرد، هم از نظر سازگاری و انعطاف و هم از نظر توجه. لطفا مشخصا رنج سنی مد نظرتون رو اشاره کنید که بهتر بتونیم کمکتون بکنیم. ــ محدثه حامدی نسب در 8 ماه قبل

ممنون از پاسخ شما ــ ناشناس در 8 ماه قبل
2
2 تا 4 سال ــ ناشناس در 8 ماه قبل

من کتاب Raising An Emotionally Intelligent Child رو معرفی میکنم که تمرکزش روی تربیت صحیح و سالم هوش احساسی فرزندتون هست. از سنین کوجیک تا حتی دوره بلوغ. خیلی نکات ارزنده ای داره این کتاب. پیشنهاد میکنم اگر توانایی خریدش رو دارید از مطالعش دریغ نکنید. لینکی هم که دادم ورژن eBook هستش و اگر خودتون بگردید حتی نسخه فیزیکی کتاب رو هم میتونید پیدا بکنید. نویسندش دکتر John Gottman هستش یکی از بهترینای این حوزه. ــ باران عزیزالسادات در 8 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

2

بنده دو کتاب رو بهتون معرفی میکنم:

1. Parenting from the Inside Out (فرزند پروری از درون به بیرون)

این یک کتاب عمیق هست که مبنی بر متدد خودشناسی بهتون کمک میکنه تربیت فرزندتون رو خیلی بهتر و موثر تر انجام بدید. درواقع توی خود کتاب اسم این متددرو گذاشته «فرزندپروری آگاهانه» که به شما دید میده والدین بهتری باشید. خوبه که قبل از تولد بچه این کتاب مطالعه بشه، ولی همچنان برای تربیت کودکی در رنج سنی 2 -4 سال واقعا خالی از لطف نیست. من لینک آمازونش را هم براتون میگذارم اگر تمایل داشتید میتونید خریداریش بکنید و از مطالعش لذت ببرید.

2. چگونه با کودک خود رفتار کنیم

کتاب چگونه با کودک خود رفتار کنیم کتابیست که فروش زیادی داشته و نویسندش روان‌شاس (دکتر اهل آمریکا) با نام «سال سیلور» است. ایشان این کتاب را با زبانی ساده نوشته که تمام اقشار بتوانند مطالعه کرده و در تربیت فرزندانشان از این کتاب بهرمند شوند. این کتاب بیش از ۱۲۰۰ راهکار علمی و مؤثر برای حل مشکلات کودکان 1 الی 2 سال به بالا را تشریح کرده است.

جواب داده شده در محدثه حامدی نسب
1246 امتیاز

2
ممنونم ــ ناشناس در 8 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک